×

Предупреждение

JFolder: :files: Путь ведет не к каталогу: [ROOT]/images/bezpeka_2019.
JFolder: :files: Путь ведет не к каталогу: [ROOT]/images/djeb.
×

Внимание

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/bezpeka_2019
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/djeb
Пятница, 25 октября 2019 19:05

Виставка «Безпека-2019»: як відчувати себе захищеним і кому довірити свою безпеку

Оцените материал
(0 голосов)

З 22 по 24 жовтня в селі Березівка ​​під Києвом пройшла велика виставка на тему безпеки. На території «КиївЕкспоПлаза» провідні компанії представили свої напрацювання в сфері захисту жителів України.

Ще в день відкриття увагу публіки звертав на себе спільний стенд двох лідерів на ринку охоронних компаній, а саме те, що представили ВЕНБЕСТ і «ЯВІР-2000». Найнадійніші (враховуючи довіру понад 100 тисяч клієнтів в сумі) компанії в Україні думають, в першу чергу, про захист клієнтів, а тому об'єднали зусилля мобільних груп, але при цьому продовжують дивувати власними розробками.

Якщо ВЕНБЕСТ показав рівень підготовки охорони, то «ЯВІР-2000» здивував технічним стрибком за останній рік. Складно уявити ті ризики, на які у неї немає рішучої відповіді. Виправдовуючи свою назву, компанія, як то могутнє дерево, впевнено захищає клієнтів. І не тільки від негоди. Список систем захисту величезний, але з того, чим здивував «ЯВІР-2000» на виставці, можна виділити:

  • YAVIR HUB і YAVIR HUB PLUS. Охоронне обладнання для будинку, офісу чи магазину. Необхідний прилад для захисту майна тепер виходить на новий рівень і синхронізований з вашим смартфоном. Вона може не тільки оповістити вас і групу реагування «ЯВІР-2000» про непроханих гостей, але і спростить ваше життя. Наприклад, камера з домофона передасть зображення того, хто до вас прийшов, прямо на телефон.
  • Нова система мовного оповіщення. Власна розробка компанії «ЯВІР-2000», яка вже користується успіхом у найбільших торгових і бізнес-центрах. Миттєва реакція на датчики і передача важливої ​​інформації для великої кількості людей під час пожежі або інших надзвичайних ситуаціях.
  • Передові новинки в системі відеоспостереження. Безпека починається з контролю об'єкта. Компанія HIKVISION, яка є партнером «ЯВІР-2000» вже десять років, точно знає про це. На виставці вони представили кращі розробки ситем відеоспостереження на сьогоднішній день. Можливість відеофіксації в кольорі цілодобово, реакція на рух, розпізнавання номерів авто і так далі.

«Ми розуміємо, що бути в лідерах на такому терені - велика відповідальність. Не можна стояти осторонь від сьогоднішніх викликів і ми продовжуємо розвиватися на благо захисту наших клієнтів, підкреслюю, по всій країні. Якість обслуговування в Києві або невеликому місті має бути на одному рівні. При цьому ми намагаємося бути демократичними в ціновій політиці, адже наш успіх - це внесок в розвиток бізнесу і спокій на вулицях країни », - упевнений директор компанії« ЯВІР-2000 »Євген Лихожон.

{gallery}bezpeka_2019{/gallery}

Авторизуйтесь, чтобы получить возможность оставлять комментарии