Виставка «Безпека-2019»: як відчувати себе захищеним і кому довірити свою безпеку

Виставка «Безпека-2019»: як відчувати себе захищеним і кому довірити свою безпеку

З 22 по 24 жовтня в селі Березівка ​​під Києвом пройшла велика виставка на тему безпеки. На території «КиївЕкспоПлаза» провідні компанії представили свої напрацювання в сфері захисту жителів України.

Ще в день відкриття увагу публіки звертав на себе спільний стенд двох лідерів на ринку охоронних компаній, а саме те, що представили ВЕНБЕСТ і «ЯВІР-2000». Найнадійніші (враховуючи довіру понад 100 тисяч клієнтів в сумі) компанії в Україні думають, в першу чергу, про захист клієнтів, а тому об'єднали зусилля мобільних груп, але при цьому продовжують дивувати власними розробками.

Якщо ВЕНБЕСТ показав рівень підготовки охорони, то «ЯВІР-2000» здивував технічним стрибком за останній рік. Складно уявити ті ризики, на які у неї немає рішучої відповіді. Виправдовуючи свою назву, компанія, як то могутнє дерево, впевнено захищає клієнтів. І не тільки від негоди. Список систем захисту величезний, але з того, чим здивував «ЯВІР-2000» на виставці, можна виділити:

  • YAVIR HUB і YAVIR HUB PLUS. Охоронне обладнання для будинку, офісу чи магазину. Необхідний прилад для захисту майна тепер виходить на новий рівень і синхронізований з вашим смартфоном. Вона може не тільки оповістити вас і групу реагування «ЯВІР-2000» про непроханих гостей, але і спростить ваше життя. Наприклад, камера з домофона передасть зображення того, хто до вас прийшов, прямо на телефон.
  • Нова система мовного оповіщення. Власна розробка компанії «ЯВІР-2000», яка вже користується успіхом у найбільших торгових і бізнес-центрах. Миттєва реакція на датчики і передача важливої ​​інформації для великої кількості людей під час пожежі або інших надзвичайних ситуаціях.
  • Передові новинки в системі відеоспостереження. Безпека починається з контролю об'єкта. Компанія HIKVISION, яка є партнером «ЯВІР-2000» вже десять років, точно знає про це. На виставці вони представили кращі розробки ситем відеоспостереження на сьогоднішній день. Можливість відеофіксації в кольорі цілодобово, реакція на рух, розпізнавання номерів авто і так далі.

«Ми розуміємо, що бути в лідерах на такому терені - велика відповідальність. Не можна стояти осторонь від сьогоднішніх викликів і ми продовжуємо розвиватися на благо захисту наших клієнтів, підкреслюю, по всій країні. Якість обслуговування в Києві або невеликому місті має бути на одному рівні. При цьому ми намагаємося бути демократичними в ціновій політиці, адже наш успіх - це внесок в розвиток бізнесу і спокій на вулицях країни », - упевнений директор компанії« ЯВІР-2000 »Євген Лихожон.

Другие материалы в этой категории:

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.

Вверх
JSN Time 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework