Вторник, 18 апреля 2023 18:15

Акційна сигналізація від ВЕНБЕСТ

Оцените материал
(2 голосов)

Під час війни одним із найактуальнішим питанням стала безпека – як особиста, так і свого майна. Враховуючи реалії, а саме – підвищене зростання інфляції, що спричинило зниження купівельної спроможності, ми підготували варіанти, як убезпечити себе та своє майно без глобальних вкладень.

Один із наших партнерів запустив спецпропозицію для охорони житлового фонду та бізнесу. Наприклад, охорона квартири коштуватиме 299,00 грн/міс, при тому, що обладнання ви можете як придбати, так і взяти в оренду на час дії договору. Нижче розглянемо докладніше кілька варіантів охорони житла та бізнесу.

Бездротовий комплект охоронної сигналізації U-Prox з можливістю управління постановок/зняття з охорони та оповіщенням у додатку про всі зміни у статусі (пропажа 220В, тривога, зняття з охорони тощо) особливо актуальний на об'єктах, де власники не хочуть бачити дроти нехай навіть приховані в коробці. Вартість комплекту для мінімального блокування (датчик на відчинення дверей, датчик на рух, охоронна централь та брелок для зняття та постановки) – 7 200,00 грн. Щомісячна оплата за послуги охоронної компанії (цілодобове спостереження за станом об'єкта, реагування на тривоги, технічне обслуговування за потребою) складає 360,00 грн. для квартир та 560,00 грн. для приватних будинків та бізнесу. Також цей комплект можна взяти в тимчасове користування (оренда) на час дії договору з охоронною компанією.

Варіант дротової охоронної сигналізації Dunay відмінне рішення щодо співвідношення ціна/якість. Також, як і бездротова система, може керуватися за допомогою програми - немає необхідності ставити клавіатуру або повідомляти пароль, наприклад сусідці, що поливає квіти, поки ви знаходитесь на відпочинку. Мінімальне блокування (датчик на відчинення дверей, датчик на рух, охоронна централь та брелок для зняття та постановки) – оптимальне рішення для квартир, що знаходяться від 3-го поверху, куди потрапити через вікна важко, або приміщень без вікон, якщо розглядати нежитловий фонд. Вартість такого блокування складає близько 8000,00 грн із щомісячною абонплатою від 299,00 грн. Так само, як і попередній варіант – провідну систему можна взяти в оренду на час дії договору з охоронною компанією, отримавши ще й безкоштовний монтаж та налаштування системи у подарунок.

Ми з вами розглянули мінімальні пакети з охоронної сигналізації, але цим все не обмежується, адже оптимальні варіанти завжди розраховуються, виходячи з вимог та побажань замовника.

Враховуючи вищесказане, можна підбити підсумок, що навіть у такі важкі воєнні часи існують бюджетні варіанти для забезпечення вашої безпеки.

З питань придбання акційних комплектів сигналізації та підключення на пульт охорони ВЕНБЕСТ – звертайтесь до менеджера за телефонами 063-028-00-82 096-682-15-84

Матеріал з сайту https://ohrana.net.ua/

Другие материалы в этой категории: « Перший Охоронний Альянс помогли ЗСУ тепловизорами

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.